Hévízi templom építése: Május 17 – 22
Május 17-én, Hétfőn, a Húsvéti ünnepek és az egészségügyi hatóságok által elrendelt karantén alatti építési munkálatok szünetelése után újraindult az építkezés a Szűzanya “Életadó Forrás” ikonja tiszteletére épülő hévízi ortodox templomon. Május 21-én, Pénteken került sor a szünet utáni első munkamegbeszélésre, amelyen részt vett a projekt szerzője és a Váncza-Művek Stúdió igazgatója, Váncza László építész…
