Egy háromfős brigád a héten befejezte a kőpárkányok beépítését a nyitott harangtorony felső szintjén. Emellett folytatódott a telek bekerítése is: rögzítették a kovácsoltvas kerítés leszállított elemeit. A bejárati kiskapura felszerelték a kilincset a zárral együtt.
Fotó: Valentin Szirbu




